!אני אופיר, נעים להכיר

 

בת לאילן וסיגל המדהימים, מצלמת את כל מה שאני אוכלת, ואוכלת את מה שאני מצלמת

כולנו יודעים שלאכול עם העיניים ממזמן כבר לא קלישאה, לכן האסתטיקה, הצלחות, והנראות נורא חשובים לי ומובילים אותי בדברים מסויימים בחיים.

אז לאחר שסיפרתי טיפה על עצמי אספר לכם/ן על האוכל ואיך הוא הגיע אליי. 

אוכל ובישול זורם לי בוורידים עוד מינקות, כאחת שגדלה בבית מזרחי מרוקאי ותוניסאי הריחות, הטעמים והזיכרונות מבילוי במטבח עם הסבתות מלווים אותי עד היום בכל דבר שאני אוכלת, מריחה ומבשלת. כשאת גדלה לסבתות שמבשלות כל כך טוב, נורא קשה לא ללכת בדרכן. 

בעקבות האהבה שהן השרישו בי למטבח החלטתי לקחת את התחום הזה לידיים ולהתחיל לפתח מתכונים שיעזרו לכל אחד/ת חסר/ת ניסיון להיכנס למטבח וליהנות מהבישול ומהתוצר הסופי המופלא שנקבל בסוף התהליך.

מעבר לבישול, שכמובן זו אהבה ללא תנאים שנמצאת שם בכל רגע ורגע בחיים, החלטתי לשלב צד נוסף והוא הביקורת מסעדות. אומנם הביקורות לא התחילו מסבתא וסבתא אלא מאהבה נוספת שיש לי והיא כתיבה, יחד עם היציאה למסעדות, בזבוז אלפי שקלים בשנה על אוכל, וכמה חוויות לא נעימות שהיו לי במסעדות החלטתי שמישהו חייב להרים את הכפפה ולתת ביקורות אובייקטיבית וכנה לאותן מסעדות. אני טועמת בכל סוגי המסעדות, החל ממסעדה ״עממית״ ו-״פשוטה״ ועד למסעדת ״יוקרה״, ומעבירה את החוויה ההוליסטית של אותה מסעדה מאווירה ועד תמורה לכסף.

 

אני מאמינה שכולנו זקוקים לאוכל מזין, משביע ומנחם- נדמה שבשגרה המטורפת של החיים היום נורא קשה להשיג את שלושת הדברים הללו ולכן רוב המתכונים שתמצאו באתר עומדים בשלושת הקריטריונים האלו. יחד עם זאת, בתוך כל השגרה הזו שנקראת ״השגרה״ אנחנו עדיין רוצים לצאת, ליהנות ואם אפשר לא לבזבז יותר מדי מה טובה!

לכן, באתר תמצאו המלצות למסעדות יחד עם הערכת מחיר גסה וסגנון אירוח של אותה מסעדה.

 

 

עם הרבה התמדה, סבלנות, למידה עצמית והכי חשוב תמיכה- זכיתי לעשות את מה שאני הכי אוהבת, מה שזורם לי בוורידים ומניע אותי במהלך היום והם לאכול, לצלם וליהנות ממסעדות (מיותר לציין שלסובבים אותי מעצבן נורא הצילום- אבל לא נורא)

Contact me

Thanks for submitting!

pp (1).jpg